Partner dla wymagających

”PLAST-BUD” Zofia i Kazimierz Olszewscy Spółka Jawna jest rodzinną firmą działajacą na rynku od 1995 r.

Pasja i zaangażowanie oraz ciężka praca pozwoliły nam osiągnąć silną pozycję rynkową, dzięki której dzisiaj jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Własne zaplecze magazynowe o łącznej powierzchni ponad 10 000 m2 oraz flota ponad 20 pojazdów ciężarowych
i dostawczych jest gwarancją szybkiej i terminowej realizacji zamówień.

Głównym profilem naszej działalności jest hurtowa dystrybucja materiałów do budowy sieci infrastrukturalnych t.j. wodociągowych, gazowych, kanalizacyjnych, telekomunikacyjnych oraz prefabrykatów drogowych. Naszymi partnerami handlowymi są m.in. Kaczmarek, Wavin, Gamrat, Budokrusz, Polbruk, KZO oraz szereg innych.

Nieustannie dążymy do poszerzania naszej oferty i dlatego w 2011 roku uruchomiliśmy dział techniki grzewczej
i sanitarnej. Dzięki wstąpieniu do ogólnopolskiej grupy zakupowej Sangroup w naszej ofercie znalazły się produkty takich znanych firm jak : Viessmann, Purmo, Kan, Koło oraz kilkuset innych.

auto

Dynamiczny rozwój naszej firmy to owoc przemyślanych decyzji i ciągłych inwetsycji pozwalających wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i potrzebom rynku.

Sukces firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania , doświadczenia i profesjonalizmu ludzi w niej zatrudnionych. Nasi pracownicy, niezależnie od zajmowanego stanowiska, są w pełni świadomi zasad funkcjonowani firmy, przez co lepiej rozumieją i utożsamiają się z jej celami.